ממסי>>ארבע טעויות שאתם עושים כשאתם אורזים מזוודה לחו"ל

ארבע טעויות שאתם עושים כשאתם אורזים מזוודה לחו"ל

ארבע טעויות שאתם עושים כשאתם אורזים מזוודה לחו"ל

9.4.18
גם אם אתם תיירים משופשפים שמרבים לטוס לחו״ל, גם אם אתם בטוחים שאתם יודעים איך לארוז מזוודה בעיניים עצומות – מסתבר שיש טעויות שרובנו מבצעים שוב ושוב שעולות לנו במשקל מיותר בחוסר סדר או בעצבים. מעוניינים לבדוק? הרי הן לפניכם…

טעות מספר 1 – אורזים מעבר לנדרש
לטעות הראשונה, נקרא בשמה המפורש: "למקרה ש"… הכוונה היא למשל למשקפי הצלילה שאתם אורזים למקרה שתתקלו בבריכה בטיול שלכם למדבר סהרה, לציוד הספורט המתקפל שאתם אורזים למקרה שתחליטו להשתמש בו דווקא במהלך החופשה המרגיעה שתכננתם באירופה הקלאסית ולשלושת הספרים עבי הכרס שתמיד רציתם לקרוא ולא באמת היה לכם כוח, שבכל זאת תארזו, למקרה שתיפול עליכם המוזה ותחליטו שהגיעה העת לקרוא ספרות יפה במלון היוקרתי שלכם.

במילים פשוטות, מומלץ להפנים את העובדה שכל פריט הנארז ל"מקרה ש", ככול הנראה סתם תופס לכם מקום במזוודה. במקרה הצורך, רוב הסיכויים שתוכלו להסתדר. נסו לחשוב לרגע, כמה פעמים הצטערתם שלא ארזתם פריט מסוים וכמה פעמים התחרטתם על כך שארזתם יותר מדי ומעבר לדרוש? אריזה של פריטים לא נחוצים הופכת את המזוודה לכבדה יותר ומעיקה יותר, מסכנת אתכם בתשלום נוסף, מצמצמת את המקום להפתעות שתקנו בחו"ל וכל מילה נוספת, מיותרת.

טעות מספר 2 – לארוז ברגע האחרון
על מנת שלא תפספסו שום דבר או תארזו פריטים שלא לצורך, כל שעליכם לעשות הוא להחליט שאת המזוודה מסיימים לארוז לכל המאוחר, יום או יומיים לפני מועד הטיסה. באופן הזה תוכלו להיות בטוחים שאם תשכחו את מברשת השיניים או את הגרביים בסיבוב האריזה הראשון, תוכלו להיזכר בכך בזמן, לפני היציאה מהארץ. מילת המפתח כאן, היא "נחת". כאשר אורזים בנחת, מספיק זמן לפני הטיסה, ניתן למזער בצורה משמעותית את הסיכוי לטעויות.

טעות מספר 3 – חוסר תיאום
ישנם רבים הנוהגים לארוז מזוודה באופן אוטומטי, שכן הם ארזו כבר עשרות, אם לא מאות מזוודות לאורך חייהם. אם אתם אוהבים לגוון ביעדים אליהם אתם טסים, עליכם להיות ערים לכך שלקראת כל חופשה, יש להיערך בצורה שונה מבחינת אריזת המזוודה.

העצה שלנו בהקשר זה היא פשוטה: שבו עם התכנית הכללית שתכננתם עבור החופשה ונסו לדמיין אותה, יום אחרי יום. כעת הסתכלו על הפריטים שאתם מעוניינים לארוז ונסו להבין האם אכן יש התאמה בין תכנית החופשה לפריטים. בדרך כלל די בכמה דקות של מחשבה, בשביל להבין שחלק ניכר מהפריטים אינם רלוונטיים לחופשה הקרבה ובאה, בעוד שישנם פריטים שלא חשבתם עליהם קודם, שחשוב ביותר לארוז.

טעות מספר 4 – חוסר ארגון
המזוודה מטבעה מזמינה חוסר ארגון, שכן עיקרה הוא תא אחד גדול. אי לכך, עליכם לפעול למען ארגון המזוודה בצורה חכמה ויעילה. באופן הזה יהיה לכם קל יותר לראות מה ארזתם ולהתמצא בנבכיה עם הגיעכם ליעד. איך מתארגנים ביעילות? באמצעות אביזרי נסיעה  מתאימים – החל מארגונית לנעליים, דרך סט ארגוניות שקופות לאריזה וכלה בסט בקבוקונים לנוזלי רחצה בתקן עלייה למטוס TSA.

אז איך לארוז מזוודה? פשוט מאוד – בנחת, תוך השקעת מחשבה, בעזרת האביזרים הנכונים ומספיק זמן מראש. בהצלחה ושתהיה לכם חופשה נעימה!

תגובות
אין מוצרים בעגלת הקניות