ממסי>>איך מומלץ לארוז מזוודה?

איך מומלץ לארוז מזוודה?

איך מומלץ לארוז מזוודה?

1.5.18

טיפים שיעזרו לכם לארוז מזוודה כמו מקצוענים:

1. איך לארוז מזוודה בחכמה, או: כיצד תמזערו סיכונים?

כשכל בני המשפחה נוסעים יחד, מומלץ לפזר את הפריטים בין כמה מזוודות שונות. כלומר שכל נוסע ישים כמה דברים בסיסיים בכבודה של נוסע אחר. כך, במידה ואחת המזוודות לא תגיע בסופו של דבר אל היעד, יהיה לכולם ציוד להסתדר עימו בימים הראשונים עד להגעת המזוודה החסרה.

2. איך לארוז מזוודה למטוס, או: מה להעלות איתנו לטיסה?

את הדברים החיוניים, החשובים והשבירים כמו דרכון, כרטיסי טיסה, משקפי ראייה, משקפי שמש, תכשיטים יקרים, כסף מזומן, כרטיסי אשראי וכדורים שנצרכים על בסיס יומי, יש לקחת בצמוד אליכם בכבודה שעולה אתכם למטוס.

בנוסף, מומלץ להכין תיק רחצה קטן, המכיל מוצרים בסיסיים להתרעננות כמו דאודורנט, מברשת ומשחת שיניים, קרם לחות, נוזלים לעדשות וכדומה.

שימו לב, נהלי הבטיחות בחברות התעופה אינם מאפשרים להעלות נוזלים בבקבוקים אשר מידתם עולה על 100 מ"ל. מומלץ להצטייד בבקבוקונים קטנים להעברת נוזלים. כמו כן, כל הבקבוקים צריכים להיות ארוזים בשקית אטומה לנוזלים בהתאם לאותם נהלים.

3. איך לארוז מזוודה ביעילות, או: כיצד מצמצמים נפח?

חולצות, לבנים, שמלות ופריטי לבוש אשר אינם דורשים גיהוץ, כדאי לגלגל ולא לקפל. גלגול פריטים חוסך מקום ומאפשר לקחת יותר ציוד.

פריטים בעלי נפח רב, כמו מעילים או חליפות סקי, ניתן לארוז בשקיות וואקום אשר אינן מצריכות שימוש בשואב אבק, ומאפשרות להקטין את נפח הפריטים ע"י אריזה בשקית מיוחדת והוצאת האוויר באופן ידני.

4. איך לארוז מזוודה בחסכנות, או: מה עושים עם הנעליים?

נעליים תופסות נפח רב, ועל כן מומלץ לפזר אותן בחללים שנותרו לאחר אריזת הבגדים. כמו כן, ניתן להשתמש בנעליים על מנת לשמור על בקבוקונים שבירים תוך כדי ניצול הנפח הפנימי של הנעל.

5. איך לארוז מזוודה נכון, או: מה כדאי לארוז בסוף?

את הפריטים שתצטרכו במהלך הנסיעה יש לשמור בכבודת היד שלכם. פריטים אשר תרצו לשלוף בזריזות עם הנחיתה בארץ היעד (כמו מעיל או עליונית) כדאי לשים בכיסים החיצוניים של המזוודה.

תגובות
אין מוצרים בעגלת הקניות