ממסי>ייעוץ מסלולים לצפון אמריקה

ייעוץ מסלולים לצפון אמריקה

ייעוץ מסלולים לצפון אמריקה 2018-04-29T17:57:27+00:00

צפון אמריקה שופעת באטרקציות מגוונת המתאימות לשלל סוגי טיולים.

החל מנופי הקרח של אלסקה והרי הרוקי'ס הקנדים, המשך במדבריות מהצחיחים שבכדור הארץ (עמק המוות בקליפורניה), דרך שטחי יער צפופים, אגמים וביצות המוגנים בשמורות ענקיות וכלה בחופי החול הארוכים של פלורידה, החמה לאורך כל השנה. יועצי המסלולים של ממסי לצפון אמריקה יוכלו לתכנן לכם את הטיול הנכון ביותר כך שלא תחמיצו אף חלום בדרך.
כך תוכלו לראות את אחד הנהרות הגדולים בעולם – המיסיסיפי ואגמים רבים בגדלים שונים (כולל אגמים קרחוניים) מצד אחד, וביצות בהן שורצים קרוקודילים (פלורידה) מהצד האחר.

עוד מוסיפים יועצי המסלולים של ממסי לצפון אמריקה, כי מבחינה אנושית ואורבנית מציעה צפון אמריקה ערים ענקיות וצפופות עם גורדי שחקים, שהבולטת בהם היא ניו יורק כמובן, לצד כפרים ועיירות קטנות ושקטות.
מגוון האפשרויות וגודל היבשת יצרו בה דפוס יחודי של מסלולי טיולים שאותם חשוב לקבוע מראש על מנת לא להחמיץ חלקים חשובים בטיול. מומלץ להגיע ליועצים של ממסי המומחים בבניית מסלולים ליעד זה.

יש המבקרים בשמורות הטבע הגדולות ובערים במערב. יש המבקרים רק במזרח היבשת. יש המטיילים במסלול חוצה יבשת ממזרח למערב או להפך. יש המטיילים ברוקי'ס הקנדים ויש המצפינים עד אלסקה.
בכל אחד מהאזורים תמצאו פארקים טבעיים גדולים ויפים, פארקי שעשועים מהמודרניים בעולם, תיאטראות ובתי קולנוע וכמובן אמצעי לינה נוחים ומזון בשפע.
אין עונה אחת המומלצת יותר לטיולים על-פי יועצי המסלולים של ממסי לצפון אמריקה. לאלה הרוצים לבקר בשמורות הטבע או באזורי ההרים, הקיץ (מיוני ועד ספטמבר) הוא עונת הטיולים המומלצת. מי שמגיע למטרות אחרות יוכל לעשות זאת גם בחודשי החורף, במיוחד בדרום החם והנעים או בערים הגדולות.
בעוד ארצות הברית נחשבת לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, יועצי ממסי מדגישים כי אמריקה הצפונית היא ללא ספק יבשת האפשרויות לטיולים בלתי נגמרים.

אהוד גבריאלי 

יליד הארץ, צנחן בעברו הרחוק, תרמילאי עוד לפני שהומצאה המילה בעברית, מעיד על עצמו כי העולם הוא ה"הובי" שלו למעלה מ 50 שנה.

תארים וקורסים: תואר ראשון (BSc. ) בגיאולוגיה וארכיאולוגיה פרי-היסטורית מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
תואר שני   ( MSc. ) בתכנון ערים ואזורים מאוניברסיטת אדינבורו בסקוטלנד .

קורס מלווי (מדריכי) קבוצות של טיולים מאורגנים בחו"ל.

שנות ניסיון: למעלה מ-20 שנות ניסיון בבנייה ותכנון מסלולי תיירות הן עבור חברות טיולים מאורגנים והן עבור מטיילים עצמאיים.
מייעץ למדינות: איטליה, ארה"ב כולל אלסקה, אירלנד(כולל צפון אירלנד), ארמניה, בולגריה, בריטניה (אנגליה,סקוטלנד,ווילס), גיאורגיה, הונגריה, כרתים, סנטוריני, קורפו, מונטנגרו, מלטה, סלובניה, ספרד, סקנדינביה (נורבגיה,דנמרק,שבדיה), פורטוגל, פינלנד, צרפת, קרואטיה, הודו, הונג קונג, יפן, ירדן, מקאו, ניו זילנד, נפאל, סינגפור, פיג'י, פיליפינים, תאילנד, אוסטרליה כולל טסמניה, קנדה.

נעמי פרמן-פלד
אוהבת לייעץ ו"תופרת" מסלולים בהתאם לרצונותיו והעדפותיו של המטייל.

תארים וקורסים: בעלת תואר אקדמאי ותעודת הוראה מן האוניברסיטה העברית בירושלים בתחום מדעי הרוח.
בוגרת  קורסים והשתלמויות בנושא יועצי מסלולי טיולים בחו"ל ("תרבויות", אוניברסיטת ת"א).
שנות ניסיון: מזה שלושים שנה מטיילת בעולם וחורשת בעיקר את יבשת צפון אמריקה.
ב – 15 השנים האחרונות עובדת בממסי כיועצת טיולים ומסלולים.
מייעצת למדינות: ארה"ב כולל אלסקה, קנדה, לא כולל ( New-Foundland) אוסטרליה כולל טסמניה, ניו-זילנד, אירלנד, יוון, כרתים, קורפו, רודוס, סנטוריני, סיציליה, קורסיקה וסרדיניה, מונטנגרו, קרואטיה, סלובניה.

אין מוצרים בעגלת הקניות