תכירו את אנטלר – מותג המזוודות שהבריטים אוהבים לאהוב

תכירו את אנטלר – מותג המזוודות שהבריטים אוהבים לאהוב

27.9.18

במשך עשרות שנים הציבור הישראלי נאלץ להסתפק במזוודות משתי קצוות סקאלת היוקרה בלבד והכוונה היא לשתי קבוצות של מזוודות: האחת כללה מזוודות זולות ולא איכותיות של יצרנים לא מוכרים והשנייה כללה מזוודות מצוינות, שנמכרו במחירים אסטרונומיים. בשנת 2015, חוללה חברת “ממסי”, מהפכה של ממש בשוק המזוודות, כשהחליטה לשווק לראשונה בישראל את מותג המזוודות הבריטי, “Antler”. המהלך של “ממסי”, בא לענות על הביקוש למזוודות אמינות בעלות הגיונית ולמשימה החשובה הזו, מתאימות המזוודות של “Antler” כמו כפפה ליד.

יותר ממאה שנה של מצוינות

המותג המפורסם שלשמחתנו עשה “עלייה”, החל את דרכו בשנת 1914 ביוזמתו של ג’ון בולט’בי ברוקס (John Boultbee Brooks), בנו של יצרן מושבי אופניים בריטי. במקור ייצרה החברה מזוודות עור מיוחדות שנתן היה לעגן למכוניות ומזוודות שיועדו למסעות ימיים טרנס אטלנטיים. במהלך מלחמת העולם השנייה החברה הצעירה החלה לייצר תיקי גב, חגורות וציוד צבאי וב-1945 חזרה להתמקד בייצור מזוודות. לאורך העשורים הבאים הציגה דגמים חדשים ופורצי דרך ששילבו בין משקל נמוך לחוזק מקסימלי, תוך שהיא ממצבת את עצמה כאחת מהיצרניות המובילות והחשובות בעולם.   

אחריות של עשר שנים – יש חיה כזאת

חברת אנטלר מעניקה אחריות של עשר שנים עבור רוב המזוודות שהיא מייצרת ומן הסתם מדובר בתקופה ארוכה בהרבה מרוב תקופות האחריות של היצרניות בימינו. עובדה זו משקפת את האמון שהחברה נותנת במזוודות שלה ומובן שגם את האיכות הגבוהה שלהן. אך מעבר לאיכות ועמידות, המזוודות של אנטלר הן גם המזוודות הקלות ביותר בעולם. כך לדוגמה, סדרת “AIRE“, המשווקת בישראל על ידי חברת “ממסי”, כוללת מספר מזוודות הנחשבות בעיני רבים למזוודות הרכות הטובות ביותר בשוק, המספקות את התמורה הטובה ביותר למחיר.

בין השאר, מדובר במזוודה 24″ בנפח מקסימלי של 70 ליטר (68 ליטר ללא הרחבה), השוקלת 2.4 ק”ג בלבד ובמזוודה 28″ בנפח מקסימלי של 104 ליטר (101 ליטר ללא הרחבה), השוקלת תאמינו או לא, 2.7 ק”ג בלבד. הטרולי מגיע בנפח של 33 ליטר ושוקל שני ק”ג בלבד!

מובילה גם בתחום העיצוב  

אמנם המזוודות של “Antler” מפורסמות בכל רחבי העולם בזכות השילוב המנצח בין משקל נמוך לחוזק ועמידות מרביים, אך יש לציין שלא כאן מסתיימים היתרונות שלהן. כחברה פורצת דרך, שמובילה את שוק המזוודות כבר יותר ממאה שנה, חברת “Antler” מובילה גם בתחום העיצוב: כל המזוודות מבית החברה מאופיינות בעיצוב מודרני ומעודן, מגיעות במבחר צבעים ומצליחות לשמור על הגוונים המקוריים שלהן, גם לאחר שנים של שימוש.

עדות לעובדת היותה של חברת “Antler”, אחת היצרניות המובילות גם בכל מה שקשור לעיצוב, ניתן למצוא בעובדה שכל אימת שהחברה משיקה סדרת חדשה, תוך זמן קצר המזוודות שבסדרה “זוכות” לשלל חיקויים. אך חרף זאת, הלקוחות הנאמנים של החברה יודעים שאת הסטייל הייחודי והמוקפד של “Antler”, ניתן אמנם לחקות, אך בשום אופן לא לשחזר.

השורה התחתונה

אם אתם זקוקים למזוודה חדשה או מרגישים שהגיע הזמן לרענן את ארסנל המזוודות, זה הזמן להתעניין במוצרי האיכות של חברת “Antler” הבריטית, שכבר יותר ממאה שנה מייצרת מזוודות איכותיות לעילא ולעילא. המזוודות של “Antler”, המשווקות בישראל על ידי חברת “ממסי”, מאופיינות בעמידות גבוהה בפני מכות ובפני שיני הזמן, בעיצוב מרשים ובנוחות מקסימלית. כעת רק נותר לנו לאחל לכם טיסה נעימה וחופשה מופלאה.  

קליק לכל מזוודות Antler באתר ->

תגובות

השאר תגובה

אין מוצרים בעגלת הקניות