ממסי>>טופס ירוק להוצאת רישיון

טופס ירוק להוצאת רישיון

טופס ירוק להוצאת רישיון

22.1.20

החלטנו להוציא רישיון נהיגה – איזה כיף!

אז מה נדרש?

לפני שניגשים לעשות תיאוריה, יש להגיע לאחת התחנות המפורטות מטה ולהנפיק טופס בקשה לרישיון נהיגה הידוע בכינויו “טופס ירוק”. זהו טופס המופק ללא עלות, אך יש להצטייד בתעודה מזהה כדי להנפיקו. התעודות אשר ניתן להציג הן:

  • תעודת זהות תקינה (לא פתוחה / קרועה / תמונה ישנה או בלויה)
  • דרכון ישראלי בתוקף
  • תעודת חוגר / סדיר / קצין (לא תעודת מילואים)
  • תעודת שוטר

במעמד הנפקת הטופס, יצלמו אתכם. שימו לב, שהתמונה הזו תלווה במשך כמה שנים ברישיון הנהיגה.

אחרי הנפקת הטופס, יש לבצע מספר בדיקות ולקבל מספר אישורים רפואיים, המעידים על כך שאין סיבה רפואית אשר יכולה למנוע מכם לנהוג.

אחת מהבדיקות הנדרשות הינה בדיקת ראיה. מכיוון שבמרבית הסניפים שלנו, בהם מנפיקים את הטופס הירוק, ניתן לבצע גם בדיקת ראייה ע”י אופטומטריסט מורשה, אנו ממליצים לכם לעשות זאת כבר במקום. מומלץ ליצור קשר ישיר עם החנות על מנת לבדוק אם קיימת עמדת אופטומטריסט בסניף.

מטרת הבדיקה היא לאתר בעיות ראייה, ולהחליט האם אתם כשירים לנהוג ללא אמצעי עזר, או שעליכם להרכיב משקפיים או עדשות בזמן הנהיגה. לכן, במידה ואתם מרכיבים משקפיים / עדשות, אנו ממליצים להגיע איתם לסניף. יש לוודא שהמשקפיים תקינות (לא שרוטות או שבורות), והעדשות חדשות (מומלץ להביא גם כלי ונוזל ניקוי ייעודי לעדשות ליתר ביטחון).

לאחר מכן, תצטרכו להחתים על הטופס הירוק, רופא משפחה, או רופא אשר מכיר את העבר הרפואי שלכם בשלושת השנים האחרונות. במידה ואתם חיילים, ניתן לפנות לקצין העיר או לכל רופא צבאי.

לאחר שהטופס הירוק מלא, ועליו כל האישורים הנדרשים, ניתן לפנות למשרד הרישוי, ולקבל אישור סופי על הטופס.

בהצלחה!

להלן פירוט תחנות אשר בהן ניתן להנפיק טופס ירוק

יש לכם שאלות? דברו איתנו


    [recaptcha]

    תגובות
    אין מוצרים בעגלת הקניות