ממסי>גרדה-לנד

גרדה-לנד

גרדה-לנד 2018-03-14T15:12:23+00:00

GardaLand Logo

גרדה לנד הינו הפארק הגדול ביותר באיטליה, והשלישי בפופולריות באירופה.

הפארק נמצא על חופו המזרחי של אגם גרדה בחלקה הצפוני של ארץ המגף האיטלקי, הפארק נפתח ב – 19 ביולי 1975. הפארק מרחיב את גודלו ואת מספר המבקרים שלו מדי שנה, ובשנת 2007 עברו מספר המבקרים בפארק את רף 3 המיליון.

בסניפי ממסי תיירות תוכלו לרכוש כרטיסים לפארק מראש, במחירים מיוחדים:

מחיר כרטיס ללקוחות – 140 ₪ לכרטיס

מחיר מיוחד לכרטיס לחברי מועדון ממסיתור – 130 ₪ *

פארק השעשועים

הפארק מנוהל על ידי חברת מרלין אינטרטיימנט ובשלב זה הוא ביתם של 6 רכבות ערים, ו – 32 מתקני ענק, רכבות הערים נקראות בשמות שונים – רפטור, טורנדו כחול, הר הקסם, הרפתקאות סקויה, זחל הגן (אורתו ברוקו), ממותה והטיסה של האוקיינוס האטלנטי.
פארק השעשועים מחולק לשלוש קטגוריות מתקנים – אנרגיה, פנטזיה והרפתקאה.
השנה יוקרן הסרט עידן הקרח – בטכנולוגית 4D  – ארבעה מימדים!

Aquarium Sea World
בפארק ישנו חלק של אקווריום עולם המים! – ביקור באקווריום הינו מסע את מעמקי האוקיינוס כדי לגלות יותר מ – 5,000יצורי ים –  היפים ביותר בעולם המים – גם יצורי המים המתוקים וגם יצורי מי הים.
עולם המים משכן בתוכו מספר סביבות נושאים, בתוכם שוחזרו בצורה מושלמת בתי גידול שונים שם תוכלו להתפעל מאלפי יצוריים ימיים.
בפארק מספר רב של עולמות מים שמאוכלסים ע"י מספר רב עוד יותר של בעלי חיים תת ימיים, החל מהידועים ביותר עד לחריגים והאקזוטים ביותר.
תיכנסו לתוך עולם בתת ימי המופלא ותתכוננו למפגשים עם יצורים מכל הסוגים, החל מכרישים, דרך סוסוני ים, גם חתולי ים ועד לכוכבי ים.
השנה ישנו מיצג חדש ומדהים של מדוזות מכל המינים, הצבעים והגדלים. בקרו במתחם האינטראקטיבי רב הקומות החדש. בואו לראות את מתחם השימור של אריות הים, לטייל לאורך מנהרת האוקיינוס השקופה, תוכלו לגעת בבית כריש אמיתית! להיות עדים להאכלת כרישים וחתולי ים, בחדר הקולנוע תוכלו לראות קטעי וידאו מעניינים מעולם הים.

*הכטיס לא כולל את ה-sea world

Gardaland Hotel
בואו והיכנסו לעולם האגדות.
תחלום בעיניים פקוחות באווירת אגדות במלון גארדהלנד, המלון עוצר הנשימה ברמת 4 כוכבים – במקום בו לקסם אין גבולות.
המלון מעוצב כארבעה מבני פיות מול הגן הפנימי מעורר ההשתאות, במלון 235 חדרים מצויידים בכל הריהוט הכי חדשני, כל חדר מעוצב אחרת עם מוטיבים מעולם האגדות והפנטזיה, 14 חדרי נושאים ושירותים בלעדיים שיהפכו את השהות שלכם לייחודים ובלתי נשכחת. במלון גארדלנד, במרחק 800 מטר מפארק השעשועים שאין דומה לו, תוכלו לחוות חופשה מעבר לכל דימיון.

אז למה שווה לקנות כרטיסים בממסי?

1. הפרש המחירים – רוכשים כרטיסים בממסי, וחוסכים כסף! (בהשוואה לרכישה אונליין ובהשוואה למחירים בקופות הפארק)

2. אין התחייבות לתאריך ביקור ספציפי – בקנייה אונליין, במרבית המקרים מתחייבים לתאריך ספציפי, כך שלא תהיה לכם גמישות בטיול. הגמישות בטיול חשובה בייחוד בטיולים עם ילדים, שינויים במזג האוויר, או אם תרצו לעשות איזשהו שינוי במסלול

3. חוסכים את זמן ההמתנה בתור בכניסה לפארק עצמו – בקנייה בקופת הפארק, יש תור ארוך ועמידה ממושכת ומייגעת בשביל לרכוש את הכרטיסים (לפעמים מעל לשעה).

4. ברכישה אונליין יש לקחת בחשבון תוספת עמלת המרה בכרטיס האשראי

* יש לוודא את ימי ושעות הפעילות של הפארק טרם ההגעה.

* רוצים להיות חברים במועדון ממסיתור? לפרטים נוספים

אין מוצרים בעגלת הקניות