ממסי>דיסני-לנד פריז

דיסני-לנד פריז

דיסני-לנד פריז 2018-05-08T18:13:27+00:00

דיסנילנד פריז, ממלכת האגדות והפנטזיה הקסומה, בה מתגשמים כל החלומות!

בסניפי ממסי תיירות תוכלו לרכוש כרטיסים לפארק מראש, במחירים מיוחדים:

מחיר כרטיס ללקוחות – 265 ₪ לכרטיס

מחיר מיוחד לכרטיס לחברי מועדון ממסיתור – 255 ₪ *

הכרטיס מקנה כניסה ליום אחד לפארק דיסנילד או וולט דיסני סטודיו ותוקפו 30/11/18

על הפארק

אתר הנופש דיסנילנד פריז (באנגלית: Disneyland Resort Paris) הינו אתר נופש המצוי במרן לה ולה שבפרברי פריז בצרפת. באתר שני פרקי שעשועים המנוהלים על ידי חברת יוקו דיסני SCA.

האתר ממוקם כ-30 קילומטרים מזרחית לפריז, ולצורך הקמתו הוקמת תחנת רכבת של ה-RER בכניסה לאתר, כמו כן לאתר מגיעות רכבות ה- TGV.
האתר נפתח בשם "אתר יורו דיסני" ( Euro Disney Resort ) ואתר הנופש הראשון נקרא "יורודיסנילנד" (Euro Disneyland ) ונפתח ב-12 באפריל 1992.

ב-1 באוקטובר 1994 שינה הפארק ואתר הנופש את שמם ל"דיסנילנד פריז", ובהמשך נוספו לפארקים מתקנים נוספים ומסעדות הפונות לטעם האירופאי. במרץ 2002 הודיעה הנהלת הפארק על הקמת פארק אולפני וולט דיסני.באתר הנופש מבקרים כ- 12 מיליון מבקרים בשנה, ומאז הקמתו ביקרו בו למעלה מ-150 מיליון מבקרים.

האתר מורכב משני פארקי נופש:

1.דיסנילנד
פארק בסגנון ממלכת הקסם – פארק השעשועים הפופולרי ביותר באירופה, הפארק עצמו, מחולק למספר אזורים המכונים "ארצות":
Main Street U.S.A – הרחוב הראשי של ארצות הברית – מהווה מין מסדרון המוביל ל-4 הארצות האחרות – לאורך הרחוב הראשי מצויות חנויות רבות רבות המוכרות ציוד צילום, בגדים, מזון ומתנות. כמו כן נמצא ברחוב "בית הערייה" בו ניתן לקבל מידע על הפארק ועל מופעים הנערכים בו.

2.פארק אולפני וולט דיסני
פארק קטן יותר המבוסס על אולפני דיסני אם ג'י אם, הפארק מתבסס על תמה של אולפני סרטים פעילים.
מרבית המתקנים זהים למתקנים המצויים בפארקים אחרים של חברת וולט דיסני ברחבי העולם – אולם המתקן המקורי היחדי של הפארק "מנועים… אקשן! מופיע הפעלולים המדהים" היה כה מוצלח שהועתק לפארק אולפני דיסני אם ג'י אם בפלורידה.

3.אזור קניות:
כפר דיסני – הדומה לדאונטאון דיסני ואיקספיירי, הכולל מתחם חנויות, בילויים ומסעדות.

4.מלונות רשמיים של הפארק: 
– מלון דיסנילנד ומלון דיסני ניו יורק (ארבעה כוכבים).
– מלון מפרץ ניופורט של דיסני ומלון הסקויה (שלושה כוכבים).
– המלונות שאיין, סנטה פה, וחוות דייבי קרוקט (שני כוכבים).
– מגרשי גולף.
באתר ארבע מלונות נוספים שאינם בבעלות דיסני

בפארק מגוון רחב של מתקנים ובינהם תמצאו את:

 • Frontierland – ארץ המערב הפרוע – "ארץ" זהו הינה (על פי סיפור העלילה של הפארק) כפר כורים במערב הפרוע שנקרא "ת'נדר מסה" (Thunder Mesa), באתר נמצאים המתקנים –
 • Advantureland- ארץ ההרפתקאות – ארץ ההרפתקאות שבדיסנילנד שבפריז הינו בעל איפיוניים אסייתיים (בעיקר הודיים) וכן מאפיינים מרוקאיים.
 • Fantasyland- ארץ הפנטזיה הרביעית שנפתחה הייתה בדיסנילנד שבפריז. הארץ כללה את כל האטרקציות הרגילות, וכן מופע בימתי של סיפור שלגיה, באתר נמצאים המתקנים
 • Discoveryland- ארץ התגליות, עם הקמת דיסנילנד שבפריז הוחלט על תמה חדשה עבור ארץ מחר – ובהתאם ניתן לה שם חדש "ארץ הגילויים" (Discoveryland). התמה שבבסיס ארץ זו היה החזון של העתיד של מגלים אירופים ובעיקר – רעיונותיו של ז'ול ורן.
  בהתאם שונתה הארכיטקטורה של ארץ המחר, ומתקן הר החלל עוצב מחדש בהתאם לסרטוטיו של ורן, וכן שמו: Space Mountain: De La Terre a La Lune. מתקן נוסף שקיים הינו מתקן שבו ניתן ללכת בצוללת של קפטן נמו על פי הספר 20,000 מיל מתחת לים.
 • בפארק ארבעה "ארצות" או "אזורים" המכונים "אזורי ההפקה" – "Production Zones", הבנויים בהתאם לתמה של הפארק לפיה המבקרים נכנסים לפארק כאנשים פשוטים ויוצאים ממנו כ"ידוענים".

אז למה שווה לקנות כרטיסים בממסי?

 1. הפרש המחירים – רוכשים כרטיסים בממסי, וחוסכים כסף! (בהשוואה לרכישה אונליין ובהשוואה למחירים בקופות הפארק)
 2. אין התחייבות לתאריך ביקור ספציפי – בקנייה אונליין, במרבית המקרים מתחייבים לתאריך ספציפי, כך שלא תהיה לכם גמישות בטיול. הגמישות בטיול חשובה בייחוד בטיולים עם ילדים, שינויים במזג האוויר, או אם תרצו לעשות איזשהו שינוי במסלול
 3. חוסכים את זמן ההמתנה בתור בכניסה לפארק עצמו – בקנייה בקופת הפארק, יש תור ארוך ועמידה ממושכת ומייגעת בשביל לרכוש את הכרטיסים (לפעמים מעל לשעה).
 4. ברכישה אונליין יש לקחת בחשבון תוספת עמלת המרה בכרטיס האשראי

* יש לבדוק את שעות הפעילות של הפארק, טרם ההגעה.

* רוצים להיות חברים במועדון ממסיתור? לפרטים נוספים

אין מוצרים בעגלת הקניות