ממסי>, עם תמונה ראשית>מה חשוב לדעת כשנערכים לטיסה לחו"ל?

מה חשוב לדעת כשנערכים לטיסה לחו"ל?

מה חשוב לדעת כשנערכים לטיסה לחו"ל?

9.4.18

המומחים של ממסי עושים לכם סדר בחופשה עם טיפים של מקצוענים.

ביטוח נוסעים ומטען

שימו לב שפוליסת הביטוח מתאימה לסוג הטיול שלכם – למשל, פוליסה הכוללת כיסוי לספורט אתגרי או איתור וחילוץ במקטעים ספציפים בטיול. הקפידו לוודא שאתם מבינים את תנאי הפוליסה ושהם מוצגים בפניכם בשקיפות מלאה. כמו כן, שימו לב שהביטוח הוא ללא הגבלת זמן לכיסוי דמי הביטול טרם הנסיעה, על מנת שתוכלו לקבל החזר על הוצאות הטיסה והמלון במקרה ונאלצתם לבטל את הנסיעה.

בחירת מזוודה

בשנים האחרונות, עם כניסתן של חברות הלואו קוסט לישראל, התחזקה המגמה של הקשחת תקנות הכבודה. חברות התעופה לא מהססות לגבות תשלום נוסף בגין כל חריגה בגודל המזוודה או במשקלה מתקנות הכבודה אשר נקבעו ללקוחות. חשוב מאוד לברר מראש מהן תקנות הכבודה בחברת התעופה בה אתם טסים ולבחור מזוודה שתשרת את הצרכים שלכם אבל עדיין תהיה בגודל ובמשקל המתאימים. התאמה נכונה של המזוודה תמנע קנסות בגין Over Weight או Over Size.

תקשורת

לקוחות המועדון (ממסיתור + לאומי קארד) יקבלו 25$ הנחה בבחירת אחת משלושת החבילות הבאות:

סים גלישה ושיחות לארה"ב  (מחיר לחברי מועדון ממסי תור 60$ במקום 85$)

סים גלישה ושיחות אירופאי (מחיר לחברי מועדון ממסי תור 65$ במקום 90$ )

סים גלישה ושיחות לארה"ב קנדה ומקסיקו (מחיר לחברי מועדון ממסי תור 74$ במקום  99$)

*שימו לב, נפחי הגלישה בחבילות עלולים להשתנות מעת לעת. בירורי נפח גלישה סופי יבוצע מול ביגלובל.

רישיון נהיגה בינלאומי

הקפידו לצאת מהארץ עם רישיון נהיגה בינלאומי. אמנם קיימות חברות השכרה רבות שישכירו את הרכב גם בלי הצגת רישיון נהיגה בינלאומי, אך עלולה להיווצר בעיה בעצירת ביקורת של רשויות החוק, או במקרה של תאונה חלילה. בשוברי ההשכרה של חברות ההשכרה בכל העולם מצויין שחובה להציג רישיון נהיגה בינלאומי במעמד לקיחת הרכב. אם בפועל לא הצגתם, חברת ההשכרה עשויה להתנער מהכיסוי הביטוחי במקרה של תאונה או נזק. לכל הפרטים על הנפקת רישיון נהיגה בינלאומי לחצו כאן.

תכנון

ידע והתמצאות ביעד שאליו אתם נוסעים יסייעו לכם רבות במיצוי כל האטרקציות והפעילויות שיש ליעד להציע. הקדישו זמן ללמוד ולחקור את היעד. חשוב מאוד לא להתבסס רק על האינטרנט, אלא גם על מקורות מידע עדכניים ואמינים כמו יועצים מקצועיים, ספרים עדכנים, וכמובן המלצות מחברים ומשפחה. חברי המועדון של ממסי נהנים מייעוץ נסיעות מקצועי – לפרטים נוספים לחצו כאן.

תגובות
אין מוצרים בעגלת הקניות