מה חשוב לדעת כשנערכים לטיסה לחו"ל?

המומחים של ממסי עושים לכם סדר בחופשה עם טיפים של מקצוענים:

1. ביטוח נוסעים ומטען:

שימו לב שפוליסת הביטוח מתאימה לסוג הטיול שלכם – למשל, פוליסה הכוללת כיסוי לספורט אתגרי או איתור וחילוץ במקטעים ספציפים בטיול. הקפידו לוודא שאתם מבינים את תנאי הפוליסה, ושהם מוצגים בפניכם בשקיפות מלאה. כמו כן, שימו לב שהביטוח הוא ללא הגבלת זמן לכיסוי דמי הביטול טרם הנסיעה, על מנת שתוכלו לקבל החזר על הוצאות הטיסה והמלון במקרה ונאלצתם לבטל את הנסיעה.

2. איך לבחור מזוודה:

בשנים האחרונות, עם כניסתן של חברות הלואו קוסט לישראל, התחזקה המגמה של הקשחת תקנות הכבודה. חברות התעופה לא מהססות לגבות תשלום נוסף בגין כל חריגה בגודל המזוודה או במשקלה מתקנות הכבודה אשר נקבעו ללקוחות. חשוב מאוד לברר מראש מהן תקנות הכבודה בחברת התעופה בה אתם טסים ולבחור מזוודה שתשרת את הצרכים שלכם אבל עדיין תהיה בגודל ובמשקל המתאימים. התאמה נכונה של המזוודה תמנע קנסות בגין Over Weight או Over Size.

3. תקשורת:

בהרבה מהמלונות בחו"ל - אין שירותי האינטרנט, וגם אם יש, הם ניתנים בתשלום גבוה. כולנו אוהבים להיות מחוברים ל-WIFI 24/7 בין אם זה כדי לתקשר עם חברים, שימוש באפליקציות או משחקים ועוד. חבילות גלישה הן לא תמיד אטרקטיביות, וצריך לבדוק מה נפח הגלישה שמציעים, לצד תשלומים בגין חריגות וישנם מגוון פתרונות זולים ואמינים. פתרון אחד, הינו מכשיר גלישה, וובינג, המספק WIFI לעד 10 מכשירים ברדיוס של 7 מטר וזאת במחיר אטרקטיבי במיוחד. המכשיר יכול להתאים גם לטלפון, גם למחשב אישי והוא יוכל לספק את הצרכים של משפחה שלמה.  לפרטים נוספים על המכשיר לחצו כאן.

4. רישיון נהיגה בינלאומי:

הקפידו לצאת המארץ עם רישיון נהיגה בינלאומי. אמנם קיימות חברות השכרה רבות שישכירו את הרכב גם בלי הצגת רישיון נהיגה בינלאומי, אך עלולה להיווצר בעיה בעצירת ביקורת של רשויות החוק, או במקרה של תאונה חלילה. בשוברי ההשכרה של חברות ההשכרה בכל העולם מצויין שחובה להציג רישיון נהיגה בינלאומי במעמד לקיחת הרכב. אם בפועל לא הצגתם, חברת ההשכרה עשויה להתנער מהכיסוי הביטוחי במקרה של תאונה או נזק. לכל הפרטים על הנפקת רישיון נהיגה בינלאומי לחצו כאן.

5. תכנון:

ידע והתמצאות ביעד שאליו אתם נוסעים יסייעו לכם רבות במיצוי כל האטרקציות והפעילויות שיש ליעד להציע. הקדישו זמן ללמוד ולחקור את היעד. חשוב מאוד לא להתבסס רק על האינטרנט, אלא גם על מקורות מידע עדכניים ואמינים כמו יועצים מקצועיים, ספרים עדכנים, וכמובן המלצות מחברים ומשפחה. חברי המועדון של ממסי נהנים מייעוץ נסיעות מקצועי – לפרטים נוספים לחצו כאן.